Made in Poland

Klan Made In Polska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-06-13 20:14:30

beniaminek1983

daj kamienia

Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 30
Punktów :   

Kawiarenka

No więc ja proponuje zapoznanie się tutaj. Jestem Piotr mam 25 lat. Gram w te grę trzeci sezon.
Ulubione gry to strategie ekonomiczne, budowanie miast (Zeus, Posejdon, Faraon, Cezar, ostatnio gram w  Capitalism 2 i GTA 3)

Offline

 

#2 2009-06-13 21:13:54

Phoenix89

Forumowicz

Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Kawiarenka

Ja mam na imię Przemek, mam 20 lat. Jestem studentem 1. roku stomatologii (właśnie trwa sesja więc mam mało czasu).

Lubie grać w RPG (NWN, Diablo 2, Titan Quest), w gry "wyścigowe" (Test Drive:Unlimited, NFS), strzelanki (CS, GTA), ekonomiczne (Railroad tycoon) i wiele innych gier uważam za ciekawe więc mam dość wszechstronne zainteresowania grami

Nazwa drużyny (CorpusCallosum) pochodzi ze studiów z anatomii człowieka. Oznacza to łacińska nazwa spoidła wielkiego łączącego 2 półkule mózgu (drugiego po doświadczeniu ważnego elementu menadżera ). A tak naprawdę to nie miałem pomysłu na nazwę a ta mi się akurat podobała

Doświadczenia jeszcze nie mam w tej grze (to mój drugi sezon) ale szybko się uczę i już jako tako sobie radze.

Offline

 

#3 2009-06-13 21:29:07

kublo

daj kamienia

Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 64
Punktów :   

Re: Kawiarenka

Ja mam na imie Kuba gram juz chyba 4 sezon ale nie jestem pewien ale dopiero od niedawna zaczołem grac w  ta gra na powaznie, interesuja mnie gry akcji, wyscigowe, bijatyki,sportowe i wiele innych

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl www.sghdelphi.pun.pl www.chealse.pun.pl www.wrestlingforumgame.pun.pl www.cabal-online.pun.pl