Made in Poland

Klan Made In Polska


#1 2009-06-15 15:48:23

NerQa

Moderator

Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 23
Punktów :   

CS - Pomocy

Zacznę od tego, że ten temat skierowany jest głównie do ludzi którzy grali/grają w CS.

Jeszcze nigdy nie grałem w tą grę, a chciałbym spróbować... Czytałem w internecie trochę o tym, ale w końcu nic z tego nie zrozumiałem

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć,(po ludzku jak do dziecka ^^) czy ja muszę kupić tę grę, czy mogę za free ściągnąć, i wszystko co potrzebuje do grania w to?

Bardzo proszę o pomoc!

Offline

 

#2 2009-06-15 15:50:49

kublo

daj kamienia

Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 64
Punktów :   

Re: CS - Pomocy

Mozesz zassac z torrentow ale nie bedziesz mogl grac na wszystkich serwerach poniewaz nei ebdziesz posiadal steama bez nieo musisz szukac porostu serwerow non steamowych.
Na www.game-monitor.com mozesz poszukac sobie serwerów ale to tez zalezy od wersji twojego cs bo jest kilka wersji .

Offline

 

#3 2009-07-08 01:27:05

LeonZ

daj kamienia

Skąd: Rio
Zarejestrowany: 2009-07-02
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: CS - Pomocy

NerQa napisał:

Zacznę od tego, że ten temat skierowany jest głównie do ludzi którzy grali/grają w CS.

Jeszcze nigdy nie grałem w tą grę, a chciałbym spróbować... Czytałem w internecie trochę o tym, ale w końcu nic z tego nie zrozumiałem

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć,(po ludzku jak do dziecka ^^) czy ja muszę kupić tę grę, czy mogę za free ściągnąć, i wszystko co potrzebuje do grania w to?

Bardzo proszę o pomoc!

Grałem 2 lata.

Steam - oryginalna gra. Kupujesz na allegro lub
Non Steam - nieoryginalna  gra, możesz ją ściągnąć z neta


Polecam gierke, lecz potrzeba troszkę czasu byś sie nauczył podstawowych tricków

www.wiaderko.com


Jeśli Pomogłem   Daj   >>     +      <<   :-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrestlingforumgame.pun.pl www.n-w-u.pun.pl www.sghdelphi.pun.pl www.cabal-online.pun.pl www.cabalpolska.pun.pl